"Trójca Nowenn" w 33-cią rocznicę śmierci Arcybiskupa Sheena

JMJ

3 listopada 2012r.

Do Przyjaciół Czcigodnego Sługi Bożego Fultona J. Sheena na całym świecie

 Drodzy bracia i siostry,

Niech Pan obdarzy was Swoim Pokojem!

Dzieło na rzecz beatyfikacji i kanonizacji Arcybiskupa Sheena było zawsze głównie dziełem duchowym. Dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie codziennie odmawia modlitwę o jego kanonizację lub o jego niebiańskie wstawiennictwo. W tych dniach mamy jeszcze większy powód ku temu, aby podwoić nasze duchowe wysiłki.

Zapraszam was do wzięcia udziału w wyjątkowej „trójcy Nowenn”, aby upamiętnić 33cią rocznicę świątobliwej śmierci Arcybiskupa. Nazywam ją „trójcą” z dwóch powodów. Wierzę, że tegoroczna Nowenna ma trzy szczególne intencje:

  • Dziękczynienie za wszelkie dobre dzieło, które się już dokonało na rzecz procesu beatyfikacyjnego, a w szczególności za ogłoszoną ubiegłego lata deklarację Ojca Świętego, który nadał Arcybiskupowi Sheenowi tytuł Czcigodnego Sługi Bożego;
  • Błaganie w intencji procesu beatyfikacyjnego, aby z Bożego natchnienia Kościół RYCHŁO ogłosił go świętym, jak modlimy się o to w modlitwie o kanonizację;
  • Potrzeby i intencje wszystkich przyjaciół Arcybiskupa Sheena (szczególną intencję modlitewną podajemy poniżej – przyp.red.) – zapraszamy was do nadsyłania waszych intencji, aby złączyć się z wszystkimi, którzy wspólnie będą się modlić w trakcie tej Nowenny. Tak wielu ludzi potrzebuje modlitwy. W trakcie nowenny przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia, Patronki Stanów Zjednoczonych, polećmy zatem szczególnie nasz kraj modlitwom Czcigodnego Sługi Bożego Fultona.

 Jest to również „jedna Nowenna w trzech”, ponieważ w łączności z prałatem Sosemanem w Rzymie i prałatem Deptułą w Peorii w trakcie tych dziewięciu dni będziemy sprawować Najświętszą Ofiarę w trzech powyższych obszarach intencyjnych. Jakże wielka jest w tym moc! Trzy Nowenny Mszy Świętych w trzech szczególnych intencjach!

Wiemy również, że – gdzie dwóch lub trzech gromadzi się w Imię Jezusa, tam jest On obecny, zatem nasze modlitwy ulegają wzmocnieniu. Zaproście swoje rodziny, przyjaciół, kapłanów, grupy modlitewne i kręgi biblijne, aby dołączyli do nas w szturmowaniu Niebios! Nasza Nowenna rozpocznie się 1 grudnia – w Pierwszą Sobotę grudnia. Dodatkowe kopie Nowenny znajdują się na naszej stronie internetowej: ArchbishopSheenCause.org, można je zamówić telefonicznie u Julie w biurze Fundacji w Peorii: 877-77-SHEEN. Proszę naszego Pana, Jego Świętą Matkę i naszego umiłowanego Czcigodnego Sługę Bożego Fultona Sheena, aby wam wszystkim błogosławili.

Wasz w Jezusie, Maryi i Józefie

O. Andrew Apostoli CFR

——————

Od redakcji:
W nadziei, że polscy Przyjaciele Arcybiskupa Sheena zechcą wziąć udział w Nowennie, prosimy Państwa serdecznie o modlitwę w intencji Krystyny, matki trojga dzieci, która choruje na raka. Najmłodsze dziecko urodziła już po tym, jak wykryto u niej chorobę. Począwszy od 1 grudnia codziennie będzie zamieszczany tutaj, jak również na profilu Abpa Sheena na Facebooku przewidziany na dany dzień nowenny tekst rozmyślań oraz modlitwy. Bardzo prosimy o szturm modlitewny w intencji Krystyny i jej najbliższych oraz o zaproszenie do modlitwy jak największej ilości osób. Z góry serdeczne Bóg zapłać!

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s