Nowenna w intencji beatyfikacji Abpa Sheena

Drodzy Czytelnicy,

Ks. Prałat Stanley Deptula, dyrektor Fundacji Arcybiskupa Sheena, prosi o rozpoczęcie dzisiaj (26 lutego, środa) nowenny w intencji beatyfikacji Sługi Bożego Fultona J. Sheena. Nowenna ta, która potrwa do czwartku 6 marca, nie zawiera żadnych szczególnych modlitw, poza Modlitwą o Beatyfikację (tekst poniżej), ale możemy pamiętać o tej intencji w naszych Różańcach, Godzinach Świętych i Mszach Świętych.

MODLITWA O BEATYFIKACJĘ SŁUGI BOŻEGO FULTONA J. SHEENA
Ojcze Niebieski, źródło wszelkiej świętości, Ty powołujesz w Kościele mężczyzn i kobiety, którzy służą Ci z heroiczną miłością i poświęceniem. Ty pobłogosławiłeś Swój Kościół przez życie i posługę Twojego wiernego sługi, Arcybiskupa Fultona J. Sheena. Pisał i mówił on dobrze o Twoim Boskim Synu, Jezusie Chrystusie, i był prawdziwym instrumentem Ducha Świętego, poruszając serca niezliczonej ilości ludzi. Jeśli jest to zgodne z Twoją Wolą, na cześć i chwałę Najświętszej Trójcy i dla zbawienia dusz, prosimy Cię, aby z Twojego natchnienia Kościół ogłosił go błogosławionym. Prosimy Cię o to przez Jezusa Chrystusa, Pana naszego. Amen.

***

TREŚĆ CAŁEJ WIADOMOŚCI OD KS. PRAŁATA DEPTULY W WOLNYM TŁUMACZENIU NA JĘZYK POLSKI

***

JMJ

24 lutego 2014

Drodzy Przyjaciele Abpa Sheena,

Tego ranka, jak mam to w zwyczaju, sprawowałem Mszę Świętą w Klasztorze Katedry w Peorii. Siostry i ja pamiętaliśmy o Was i o Waszych intencjach.

W dzisiejszej Ewangelii nasz Zbawiciel przypomina nam, iż są pewne sprawy, które mogę być ukończone jedynie dzięki wielkiej modlitwie. Jest mi często przypominane, iż sprawa beatyfikacji naszego ukochanego Arcybiskupa Sheena jest przede wszystkim dziełem DUCHOWYM. Proszę Was dzisiaj o specjalną modlitwę w tej intencji.

Zapraszam Was, abyście dołączyli do mnie i do Przyjaciół Sługi Bożego Abpa Sheena na całym świecie, odmawiając nowennę w tej specjalnej intencji, zaczynając od środy 26 lutego, a kończąc ją 6 marca. Nowenna nie zawiera żadnych szczególnych modlitw, poza Modlitwą o Beatyfikację. Pamiętajcie także o sprawie beatyfikacji w Waszych Różańcach, Godzinach Świętych i Mszach.

Ponadto, poza naszą jednością w modlitwie, może to być wspaniała okazja, aby tą osobistą nowenną rozpocząć Wielki Post. Niech nasze duchowe wysiłki w sprawie beatyfikacji pomogą nam samym stawać się świętymi!

Zjednoczony w modlitwie i polecający każdego z Was Pięknej Pani w Szacie Błękitnej,

Ks. Prałat Stanley Deptula
Dyrektor Wykonawczy

Modlitwa o Beatyfikację w różnych językach

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s