Zbiór myśli abpa Sheena z filmem DVD

ReklamaServant1

Szanowni Państwo,

z wielką radością przedstawiamy książkę „Myśli na każdy dzień”, będącą wyborem 366 cytatów arcybiskupa Fultona J. Sheena.

Myśli arcybiskupa Sheena, niezwykle trafne, zapadające w serce i uderzające swą aktualnością, cieszą się olbrzymią popularnością wśród polskich internautów. Wreszcie zostały zebrane w jedną publikację, która może stać się codziennym przewodnikiem po życiu i jednocześnie jest doskonałym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby.

Do książki dołączony jest darmowy dodatek – płyta DVD z przepięknym, jednogodzinnym filmem biograficznym pt. „Arcybiskup Fulton J. Sheen – sługa wszystkich” (z polskimi napisami).

Skąd się wzięło imię „Fulton”? Dlaczego tylko raz w życiu ukradł geranium? Co zrobił ze swoją statuetką Emmy? 

Z filmu dowiedzą się Państwo o tym wszystkim i poznają inne szczegóły z świątobliwego życia arcybiskupa Sheena.

Słowo wstępne do zbioru myśli arcybiskupa Sheena napisał ks. prałat Hilary C. Franco, jego osobisty sekretarz i ostatni żyjący członek jego gospodarstwa domowego.

Książka została wydana przez Fundację Dobro Kultury i kosztuje w promocji 37,49 zł (cena regularna: 39,99 zł). Zapraszamy do jej zamawiania pod następującym linkiem:

ZAMAWIAM KSIĄŻKĘ

(z powodów zdrowotnych sklep Fundacji Dobro Kultury będzie nieczynny do ok. 15 lipca 2018 r.)

promo.jpg

UWAGA! Ogłaszamy dwie superpromocje:

  • dla kapłanów (także dla kleryków oraz braci i sióstr zakonnych) – książka „Myśli na każdy dzień” dostępna jest w cenie 32,45zł (warunkiem skorzystania z promocji jest wpisanie kodu rabatowego KAPLANI oraz podanie w adresie zamówienia nazwy parafii, seminarium lub zgromadzenia)
  • dla przyjaciół – przy zamówieniu pięciu egzemplarzy książki „Myśli na każdy dzień” zapłacą Państwo tylko za cztery egzemplarze. Przy zamówieniu prosimy o wpisanie kodu rabatowego PRZYJACIELE.

Zapraszamy do składania zamówień!

ZAMAWIAM KSIĄŻKĘ

(z powodów zdrowotnych sklep Fundacji Dobro Kultury będzie nieczynny do ok. 15 lipca 2018 r.)

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s