Droga Krzyżowa – rozważania arcybiskupa Sheena

W pierwszym dniu Wielkiego Postu chcielibyśmy Państwa poinformować o kolejnej książce arcybiskupa Sheena, która ukazała się w polskim przekładzie. Są to jego rozważania Drogi Krzyżowej z 1932 roku. Wydane zostały w praktycznym, niewielkim formacie, dzięki czemu każdy wierny może z łatwością przy ich pomocy odprawić w ciszy nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Oczywiście zachęcamy również Kapłanów do tego, by odprawiać publiczne nabożeństwo Drogi Krzyżowej przy pomocy tych pięknych rozważań!

 

Droga Krzyżowa ukazała się nakładem Wydawnictwa i Drukarni Diecezji Sandomierskiej.

DK

Książka dostępna jest w miękkiej okładce (cena promocyjna: 10,97 zł) oraz w twardej okładce (cena promocyjna: 16,92 zł).

Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu zaprasza wszystkich zainteresowanych do Katedry Sandomierskiej. W piątek 23 lutego, o godzinie 17 odprawiona tam zostanie Stacyjna Droga Krzyżowa z rozważaniami arcybiskupa Sheena. Po nabożeństwie, w Domu Katolickim przy ul. Mariackiej 12, odbędzie się spotkanie z Jego Ekscelencją księdzem biskupem Krzysztofem Nitkiewiczem, ordynariuszem Diecezji Sandomierskiej, połączone z promocją książki „Droga Krzyżowa” oraz z projekcją filmu „Arcybiskup Fulton J. Sheen – sługa wszystkich”.

drogSan

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s