Wiekuista Wielkanoc – kolejna książka arcybiskupa Sheena

Z radością przedstawiamy kolejną książkę arcybiskupa Sheena, która ukazuje się w polskim przekładzie nakładem Wydawnictwa Diecezjalnego i Drukarni w Sandomierzu.

WiekuistaW

Zapewne wielu z Państwa posiada już książkę Prawdziwe znaczenie Bożego Narodzenia. Tym razem będą mogli Państwo dowiedzieć się, co czcigodny Sługa Boży Fulton J. Sheen ma nam do powiedzenia o Wielkanocy oraz o jej prawdziwym i wiecznym znaczeniu. Książkę „Wiekuista Wielkanoc” zechciał opatrzeć przedmową ks. prof. dr hab Robert Skrzypczak.

Elegancka oprawa oraz dzieła wybitnych malarzy polskich i zagranicznych podkreślają wyjątkowy charakter publikacji, która dostępna jest w cenie promocyjnej: ZAMAWIAM KSIĄŻKĘ

Powyższa książka dostępna jest również w kompletach promocyjnych:

Komplet świąteczny obejmuje książki „Wiekuista Wielkanoc”, „Prawdziwe znaczenie Bożego Narodzenia” oraz wielkanocny karnet z cytatem zaczerpniętym z dzieł arcybiskupa Sheena.

Promocjaswiateczna

ZAMAWIAM KOMPLET ŚWIĄTECZNY

 

Komplet „wszechsheenowy” obejmuje wszystkie książki arcybiskupa Sheena, które do tej pory ukazały się nakładem Wydawnictwa Diecezjalnego i Drukarni w Sandomierzu, oraz zakładkę magnetyczną z obrazkiem prymicyjnym arcybiskupa Sheena.

kompletwszechsheenowy

ZAMAWIAM KOMPLET „WSZECHSHEENOWY”

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s